Po - Pá: 8:00 - 16:00

O nás

Naše firma byla založena v červenci roku 2017, jelikož se v oblasti ručního mytí a čištění interiéru aut pohybujeme více než 8 let
(v rámci několika brněnských ručních myček, které i nadále fungují), rozhodli jsme se otevřít svoji vlastní ruční myčku, ve které budeme moci zákazníkům nabídnout nadstandardní servis dle vlastní koncepce, při které je kladen důraz na výslednou spokojenost zákazníka se samotným průběhem služby a výsledkem ručního mytí a čištění interiéru.

V období 08/2017-09/2018 jsme působili v Brněnském hotelu Bobycentrum, kde nám byla bohužel bez udání důvodu ukončena po roce fungování nájemní smlouva.

Od 10/2018 působíme v areálu společnosti OHL ŽS, na Kulkove 30, v Brně - Židenicích, v areálu se nachází i nejznámější STK v Brně a to STK společnosti AZ SERVIS, a.s.
 
Naši práci máme ze srdce rádi, zakládáme si na interních hodnotách společnosti, kterými jsou: 

  • Přání zákazníka je vždy na prvním místě.

  • Slušné a 100% profesionální jednání vůči zákazníkům a partnerům naší společnosti.

  • Férovost a kvalita námi odvedené práce.

  • Poctivý přístup k práci, tedy od srdce a z radosti. 

  • Vozy čistíme tak důsledným způsobem, aby jedinou známkou stáří vozu byly najeté kilometry automobilu, a zákazník se při odjezdu z naší ruční myčky ve svém vyčištěným voze, cítil právě tak, jako kdyby vyjížděl s úplně novým vozem z autosalónu.