PŘEDSTAVUJEME VÁM NANOTECHNOLOGII PIKATEC

Na základě úspěšně dokončených jednání se společností Pikatec, se Ozzakova ruční myčka s.r.o. stála 15.10.2017 oficiálním a certifikovaným aplikačním centrem a distributorem nanokosmetiky Pikatec!

Veškeré programy PIKATEC naleznete zde.

A co to ten PIKATEC vlastně je?

Nanotechnologie Pikatec Car je nejmodernější ochranou laku, kol a skel vašich vozů, jedná se o technologii patentovánou Technickou univerzitou v Liberci.

Nanočástice na povrchu laku vytvářejí neviditelný ochranný štít, který vnikne do mikrotrhlin laku a ochrání jej před poškozením. Například před letícími předměty (štěrk, špína atd.). Tyto předměty se od vrstvy nanesených nanočástic odrazí a tedy nedochází k poškození laku v takové míře (eliminace většiny škrábanců). Ochraňte i Vy pomocí této technologie Váš vůz!

Na výběr jsou přípravky na ochranu laku vozu, skel vozu nebo kol a pro interiér vozu. Prostředky pro interiér vozu jsou speciálně vyvinuty pro používaní v interiérech aut. Ochranné politury pro interiér Vašeho vozu byly navrženy s ohledem na vysokou zátěž a jsou zaměřeny především na větší tvrdost, otěruvzdornost a hydrofobitu (důležitou především u sedadel).

Díky ochrannému štítu řady PIKATEC car pro karoserii vozu není problém odstranit z povrchu například smůlu, holubince a jiné nečistoty. Speciálně v zimním čase určitě oceníte přínos politur PIKATEC na sklech automobilů, díky kterým se námraza na skle buď nevytvoří vůbec nebo výrazně méně a mráz lze jednodušeji škrabkou oddělat.

Nanotechnologie zároveň chrání lak Vašeho vozu před škrábanci.

Pikatec nabízíme ve dvou řadách - Diamond a Ceramic.
Nevíte jaký je mezi nimi rozdíl, přečtěte si srovnání zde.

Podrobnější informace naleznete v těchto videích nebo na oficiálních stránkách značky PIKATEC.